Nuo balandžio 14 dienos „Siuntos autobusais” atnaujina veiklą didžiuosiuose šalies miestuose. Siuntas galėsite išsiųsti bei atsiimti šiose autobusų stotyse – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Prienų.

Atnaujinus veiklą keičiasi siuntų terminalų darbo laikai. Tad prieš vykstant išsiųsti ar atsiimti siuntos rekomenduojame pasitikrinti terminalo darbo laiką, kūrį galite rasti čia

Nauja paslauga – kurjeriai pristato siuntas į namus

Nuo šiol „Siuntos autobusais“ kurjeriai siuntas pristatys ne tik įmonėms, bet ir žmonėms į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Alytuje.

Norėdami, kad Jūsų siunta būtų pristatyta gavėjui į namus, priduodami siuntą apie tai informuokite siuntų skyriaus darbuotoją bei nurodykite tikslų adresą ir telefono numerį.

Siuntos gavėjams pristatomos darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00, tad prieš siųsdami siuntą įsitikinkite, kad gavėjas tuo metu bus namuose. Siuntų paėmimo paslauga ir toliau bus teikiama tik įmonėms, sudariusioms sutartį.

Išsiųsk greičiau

Siuntą išsiųsite greičiau, iš anksto užpildę siuntos kvitą. Užpildžius formą, jums bus sukurtas siuntos kvito numeris.

Jį galite išsisaugoti savo telefone, atvykus į siuntų terminalą užteks pasakyti kasininkui kvito numerį. Taip sutaupysite laiko ir greičiau išsiųsite siuntą.

Saugokime save ir vieni kitus

Vienas iš svarbiausių viruso plitimo veiksnių – fizinis kontaktas, tad kviečiame prisidėti prie prevencijos:

pildant siuntos kvitą internetu;

atsiskaitant už paslaugas bankinėmis kortelėmis;

išlaikant minimalų 1 metro atstumą nuo kitų siuntų klientų

naudojantis “siuntos-drive” paslauga (Kaune);

naudojant savo rašymo priemonę.

Bendrovės „Kautra“ informacija