LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ prieš pusmetį pristatė įvaizdinę reklamos kampaniją, pavadinta traukiniautojai. Pastebėjus, kad naujas žodis prigijo, o bendruomenė sparčiai auga, šiemet nuspręsta gegužės 30 dieną skelbti traukiniautojų diena ir pasiūlyti visiems kartu keliauti traukiniais. Tad gegužės 30 d. vietinių maršrutų bilietams taikoma net 90 proc. nuolaida, kuri galios perkant internetu ar mobilioje programėlėje. Bilietų pardavimas startuoja gegužės 16 d. 

„Minėdami traukiniautojų dieną norime pasakyti ačiū visiems, kurie renkasi keliones traukiniu. Tikimės, kad šią dieną sulauksime ne tik nuolat traukiniais keliaujančių mūsų klientų, bet ir tų, kurie traukiniu važiavo seniai arba iki šiol rinkdavosi kitas transporto priemones“, – sakė „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.

Nuo gegužės 16 dienos internetu galima įsigyti bilietus su 90 proc. nuolaida į visus vietinių traukinių maršrutus gegužės 30 dienai. „LTG Link“ kasdien siūlo rinktis iš daugiau nei 170 reisų, kurie aplanko daugiau nei 100 vietovių. Taip traukiniautojų dieną rekomenduojama aplankyti Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuos gal seniai norėjosi pamatyti, bet nebuvo tam tinkamos progos. 

„Kuriame naują keliavimo traukiniu kultūrą. Šiandien jau turime aktyvią ir gausią traukiniautojų bendruomenę – tai žmonės, kurie keliauja traukiniais pramogauti, dirbti, tuo mėgaujasi ir kelionės traukiniu laukia bene tiek pat, kiek ir kelionės tikslo. Labai norime bendruomenę auginti ir sutelkti, todėl kviečiame traukiniu pirmą kartą vykti ir tuos, kurie traukinį pamato dažniau per savo automobilio langą.  

Siekiame, kad kuo daugiau žmonių patys išbandytų keliavimo traukiniu privalumus ir platų mūsų siūlomų paslaugų spektrą, taip pat pajustų skirtumus tarp keliavimo traukiniu ir vairuojant automobilį “, – sako  K.Meidė.  

„Eurostat“ duomenimis, Lietuva Europoje pirmauja nuvažiuotų kilometrų skaičiumi automobiliais. Pasak K. Meidės, „LTG Link“ turi didžiulį potencialą būtent automobilių vairuotojus pakviesti keliauti traukiniais, siūlant konkurencingą ir dar patogesnę paslaugą. – „Siekiame  įtikinti mūsų šalies gyventojus, kad nebūtina vairuoti, norint keliauti ir tikimės, kad traukiniautojų diena paskatins keliaujančius bent vienai dienai palikti automobilį namuose ir išbandyti kelionę traukiniu, kad ir iki šalia esančio miestelio.“  

  Per vieną dieną traukiniauti gali iki 20 tūkstančių keleivių, vidutiniškai kasdien Lietuvoje traukiniais keliauja apie 12 tūkstančių traukiniautojų. Bendrovės pervežamų klientų skaičius pastaraisiais metais auga ir 2023 m. pasiekė apie 5 mln. keleivių. Kelionė traukiniu – puiki alternatyva kelionei automobiliu, kai tikslą pasiekti galima nevairuojant, negaištant laiko spūstyse, traukiniauti patogu, nes važiuojant  galima naudotis Wi-Fi interneto ryšiu ir įkrauti įrenginius, keliautojų laukia platus gėrimų ir užkandžių asortimentas. 

90 proc. nuolaida galioja perkant bilietus tik internetu https://ltglink.lt/, arba mobilioje programėlėje. „LTG Link“ skatina bilietus dažniau pirkti  skaitmeniniais kanalais, kurie yra patogūs naudoti, o  klientai visada bus pasiekiami ir operatyviai informuojami apie kelionės aplinkybes. Nupirkti su 90 proc. nuolaida bilietai negrąžinami. Daugiau informacijos čia: https://ltglink.lt/traukiniautoju-diena 

LTG Link informacija ir nuotrauka