Birželio 28 d. Lietuvos keleivių vežimo asociacija pakvietė keleivių vežėjus į Jonavą pasitarti dėl Susisiekimo ministerijos parengto Leidimų vežti keleivius reguliaraus susisiekimo kelių transporto maršrutais išdavimo taisyklių projekto (naujos redakcijos).

„Projektas iš esmės keičia tolimojo susisiekimo reguliavimą,  yra daug diskutuotinų klausimų, nuo kurių sprendimo gali priklausyti mūsų ateitis ne tik tolimojo susisiekimo sektoriuje – tai gali paveikti ir vietinį – miesto ir priemiesčio – susisiekimą,“ – kviesdamas į susirinkimą rašė LKVA prezidentas Gintaras Nakutis.

Birželio 21 d. šis projektas buvo pristatytas Susisiekimo ministerijoje, pristatyme dalyvavo viceministras Paulius Martinkus, taip pat kiti atsakingi susisiekimo ministerijos, Transporto saugos administracijos, Konkurencijos tarybos darbuotojai. Į jį buvo pakviesti ir LKVA, LINAVA bei Savivaldybių asociacijų atstovai.

Prieš pradedant darbą, Jonavoje susirinkusius keleivių vežėjus pasveikino buvęs kolega, Savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos (SKIA) prezidentas Edmundas Mulokas.

Jonavoje susirinkę keleivių vežėjai aptarė Taisyklių projekto svarbiausias nuostatas, diskutavo dėl reikalavimų vežėjams ir transporto priemonėms, maršrutų sudarymo taisyklių, leidimų sustabdymo, ypač daug klausimų kilo dėl tvarkaraščių derinimo procedūrų.

Per pasitarimą išsakytos pastabos Taisyklių projektui bus apibendrintos ir pateiktos Susisiekimo ministerijai.

LKVA informacija

Audriaus Reipos nuotrauka

Daugiau apie pasitarimą skaitykite eBus.lt.