Kaip ir startuojant elektroniniam bilietui Alytuje pavasarį taip ir šio mėnesio pabaigoje miesto autobusų vežėjų atstovai su keleiviais bendraus „Sodros” bei „Volungės” stotelėse. Šia akcija siekiama priminti apie elektroninio bilieto privalumus miestiečiams.

„Norime po vasaros priminti alytiškiams kodėl keliauti autobusu naudojant elektroninį bilietą greičiau ir pigiau. Taip pat prieš naują mėnesį padėti juos papildyti, atsakyti į rūpimus klausimus. Šį ketvirtadienį bei penktadienį minėtose stotelėse stovės specialūs autobusai su mūsų darbuotojais. Šeštadienį planuojame taip pat užsukti į miesto turgavietę”, – kvietė „Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Nemokamos kortelės iki spalio

Vežėjai taip pat skatina miestiečius suskubti ir gauti elektroninio bilieto kortelę nemokamai.

„Korteles iki rugsėjo pabaigos dar galima gauti nemokamai, vėliau jos kainuos 3 eurus. E.bilieto korteles bus galima gauti minėtose „Sodros” ir „Volungės” stotelėse bei įprastai – pas vairuotojus miesto autobusuose ir Alytaus autobusų stotyje. Keleiviai iki rugsėjo pabaigos kortelę gaus nemokamai papildę ją bent trimis eurais.

Ypatingai kviečiame moksleivius ir jų tėvelius atvykti ir papildyti kortelę mėnesiniais e.bilietais, kurie leidžia keliauti neribotai, o kainuoja vos kelis eurus. Taip ir kortelę gali gauti nemokamai ir keliauti neribotai visame mieste. Tai ypač patrauklu moksleiviams, kurie gali keliauti nevaržomai į mokyklą, būrelius, pas draugus”,  – pasakojo vežėjų atstovas.

Anot vežėjų ateityje tikimasi apjungti moksleivių pažymėjimus ir elektroninius bilietus į vieną kortelę.

Bendrovės „Kautra“ informacija 

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka

eBus.lt