Šąlant orams žmonės keičia savo keliavimo įpročius. Vis daugiau jų nuo keliavimo pėsčiomis ir važinėjimo dviračiais ar paspirtukais atsisuka į viešąjį transportą. Druskininkų viešojo transporto vežėjas UAB „Kautra” šį ketvirtadienį miestiečius kviečia į Turgaus stotelę, kurioje bendraus su keleiviais, turės specialių pasiūlymų ir dovanų.

„Manau bus puiki proga pabendrauti su keleiviais, sužinoti kas juos džiugina, ką galima būtų pagerinti miesto viešajame transporte. Taip pat specialiame akcijos autobuse bus galima pasipildyti e.bilietus prieš naują mėnesį, laimėti kelionių tarpmiestiniais autobusais. Lauksime visų nuo 10 valandos”, – kalbėjo „Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Dalins nemokamas e.bilieto korteles

Kiekvienas ketvirtadienį atvykęs į Turgaus stotelę galės gauti e.bilieto kortelę nemokamai. Tereikės ją papildyti mėnesiniu miesto ar priemiesčio bilietu.

„Norime druskininkiečiams priminti, kad jų mieste ne tik važiuoja nauji ir modernūs autobusai, bet veikia ir e.bilieto sistema. Tai, jog su e.bilietu keliauti ne tik paprasčiau bet ir pigiau. Nereikia įlipus į autobusą ieškoti grynųjų, sudaryti eilės laukiant kol vairuotojas atiduos grąžą ir pan.”, – kalbėjo vežėjų atstovas.

Anot vežėjų atstovų keliones apmokant elektroniniu mėnesiniu bilietu galima keliauti 40% pigiau nei mokant už kelionę vienkartiniais bilietais.

UAB „Kautra” keleivius Druskininkuose veža nuo 2010 metų. Mieste keleiviai vežami 18 autobusų, filiale dirba 27 vairuotojai.

„Kautros“ informacija

eBus.lt