Bendrovei „Jonavos autobusai“ UAB „Saločiai ir partneriai“ perdavė naujutėlį ISUZU „Novociti Life“. Autobusas pritaikytas žmonėms su negalia. Prieš įsigydama autobusą, bendrovė turėjo progos jį išbandyti. 

Bendrovės direktorius Otaras Urbanas tuomet pabrėžė, kad šis ISUZU autobusas yra optimalių gabaritų, ypač manevringas, smagus vairuoti, variklis – dinamiškas. Šis autobusas puikiai pritaikytas miestui bei priemiesčiui, nes vyresnio amžiaus keleiviai mieliau linkę keliauti patogiais žemagrindžiais autobusais. Keleiviai nori maksimalaus patogumo, vertina komfortą. „ISUZU Novociti Life“ yra patrauklus ir spėjo pelnyti nemažai simpatijų.

O. Urbanas teigiamai įvertino ir autobuso technines savybes. Jo teigimu, priemiesčio keliuose, dėl specifikos žiemą, reikalingas šiek tiek paaukštintas autobusas. Be to, automatinė pavarų dėžė turėtų būti tiksliau adaptuota kalvotam reljefui ir didesniam apkrovimui. „Anadolu ISUZU“ gamyklos atstovai patikino, kad bus atsižvelgta į specifinius kliento ar šalies ypatumus ir atlikti reikalingi pakeitimai.

„Labai džiaugiuosi, kad net ir per karantiną šalies keleivių vežėjai įsigyja naujų, modernių transporto priemonių. Tai, kad tai – ISUZU gamintojų autobusai, mums dvigubai džiugu“, – sakė bendrovės „Saločiai ir partneriai“ pardavimo vadovas Vygantas Šulga.

Daugiau nuotraukų yra čia:

eBus.lt

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ nuotraukos