Keleivių vežimo traukiniais bendrovė „LTG Link“ septintą sezoną pradeda vykdyti jungtines savaitgalio keliones į šalies pajūrio kurortus. Šiemet „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos birželio 2 d. „Pajūrio ekspreso“ reisai  keleivių lauks iki pat rugpjūčio 27 d.

Kaip ir praėjusiais metais jungtiniais patogių traukinių ir specialių autobusų reisais bus galima vykti tarp sostinės ir populiarių pajūrio kurortų: Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos bei JuodkrantėsKeliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos miestelius – Klaipėdos geležinkelio stotyje.

„Šis vasaros maršrutas – mūsų vienas ryškiausių darnų judumą skatinančių projektų. Kasmet „Pajūrio ekspresas“ pritraukia vis daugiau tvariai keliauti ir atostogauti nusiteikusių žmonių – vien pernai jų srautai išaugo daugiau nei trečdaliu. Pastebime, kad dalis keleivių šiais traukiniais keliauja kasmet po kelis kartus ir labiausiai vertina tai, kad atostogauti galima pradėti dar traukinyje – negaištant laiko spūstyse, degalinėse ar eilėse prie kelto. Skaičiuojame, kad praėjusių metų sezonu jungtiniais traukinių ir autobusų reisais keliavę žmonės sutaupė apie 125 tonas CO2“,  – „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Pastaraisiais metais reisai į pajūrį populiarėja tarp studentų bei šeimų su mažais vaikais – praėjusiais metais buvo parduota dešimtadaliu (12 proc.) daugiau studentiškų bilietų ir penktadaliu (22 proc.) daugiau bilietų vaikams. Dėl to traukiniuose šiemet laukia dar daugiau pramogų – žaidimų ir piešimo reikmenų – mažiesiems. Kelionės metu bus galima naudotis Wi-Fi interneto ryšiu ir įkrauti įrenginius, keliautojų lauks dar platesnis gėrimų ir užkandžių asortimentas.

Kaip ir kasmet, traukiniuose bus galima rinktis sėdimas vietas su staliukais, kurios itin populiarios tarp keliaujančių šeimų ar draugų grupių, kartu su savimi vežtis augintinius, dviračius, paspirtukus ar vėžimėlius, taip pat – didesnį bagažą.

„Pajūrio ekspresas“ yra vienas populiariausių traukinių maršrutų šalyje, todėl bendrovė „LTG Link“ ragina keliones jūros link planuoti iš anksto – tai patogiausia padaryti internetu ir mobiliąja programėle.

Visą vasarą „Pajūrio ekspreso“ traukiniai iš Vilniaus išvyks penktadienių popietėmis 15 val. 36 min. ir šeštadienių rytais 9 val. Kelionės atgal bus vykdomos sekmadieniais: iš Nidos – 16 val., o iš Palangos – 18 val. 25 min. Traukinys į Vilnių sugrįš apie 23 val., tad visą sekmadienį bus galima mėgautis pajūriu ir namo grįžti nevargstant vairuojant bei negaištant laiko automobilių spūstyse.

Tęstinio maršruto standartiniai antros klasės bilietas iki Palangos kainuos 27,20 Eur, iki Nidos – 28,30 Eur. Į bilieto kainą įskaičiuoti kelionės traukiniu, autobusu, keltu bei ekologijos mokesčiai Neringoje, tad keleiviams nereikia rūpintis papildomomis rinkliavomis.

Primenama, kad palankios nuolaidos taikomos ir grupėmis keliaujantiems žmonėms: 10 proc. nuolaida bus taikoma trims ar didesnėmis kompanijomis keliaujantiems asmenims, o studentai, kaip visuomet, galės keliauti su 50 proc. nuolaida. Be to, keliaujantys gali pasinaudoti daugybe kitų bendrovės taikomų nuolaidų ir lengvatų, o skaitmeninius bilietus įsigyjantys keleiviai gali tapti kelionių traukiniais ir aplinkos tausojimo skatinimo programos „Tvarių kelionių klubas“ nariais ir už tvariau įveiktus kilometrus sukauptus taškus keisti į nuolaidas kitoms kelionėms.

Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.LTGLink.lt ir informacijos telefonu 8 700 55111.

LTG Link informacija ir nuotrauka