Siekiant sudaryti galimybę kuo daugiau žmonių tvariai ir patogiai keliauti į ir iš didžiųjų rugsėjo renginių Vilniuje, Kaune ir kituose traukiniais pasiekiamuose miestuose, keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ pasiūlys specialius papildomus traukinių reisus. Pirmieji tokie rudens traukiniai kursuos jau po šį penktadienį-šeštadienį vyksiančių „Sostinės dienų“ renginių.  

Keleivių patogumui, papildomi traukiniai iš Vilniaus į Kauną išvyks 23:45, o anksčiau namo grįžti pageidaujantys sostinės svečiai galės rinktis reguliarius 22:15 reisus. Šeštadienio 23:45 reisu į Kauną grįžti bus kviečiami ir Vilniaus Vingio parke vyksiančio Justino Jaručio koncerto klausytojai.

„Matome augantį klientų poreikį į renginius vykti viešuoju transportu, todėl ir šį rudenį pasitinkame iš anksto pranešdami apie papildomus traukinių reisus į didžiuosius renginius. Tokiu būdu tikimės, kad kuo daugiau žmonių šventiškai nusiteiks dar kelionės metu, išvengs spūsčių, atvykus į renginio vietą neturės ieškoti, kur statyti automobilį, ar pavargus nuo įspūdžių vairuoti namo. Iš Kauno kursuojančių traukinių reisus planuojame taip, kad keleiviai geležinkelio stotį po renginių galėtų pasiekti pėsčiomis ar viešuoju miesto transportu“, – sako „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Artėjant rudens sezonui bendrovė suplanavo ir daugiau reisų tarp didžiųjų šalies miestų ir laisvalaikio krypčių. Traukiniais bus siūloma keliauti į ir iš tarptautinio startuolių renginio „Startup Fair. Adapt 2023“ (paskutinis traukinys rugsėjo 7 d. iš Vilniaus į Kauną išvyks 22:15), festivalio „Loft fest“ (naktį iš rugsėjo 8 į 9 dieną paskutinis traukinys iš Vilniaus į Kauną išvyks 00:45).

Futbolo aistruoliams suplanuoti papildomi reisai iš Kauno į Vilnių po Lietuvos futbolo rinktinės rungtynių su Serbija rugsėjo 7 d. (paskutinis traukinys išvyks 22:20), o vykstančių iš rugsėjo 10 d. rungtynių S. Dariaus ir S. Girėno stadione paskutinis reisas lauks jau po vidurnakčio 00:35.

Papildomi traukiniai kursuos ir iš rugsėjo 8 d. Kaune vyksiančio Louiso Tomlinsono koncerto Žalgirio arenoje (papildomas traukinio reisas į Vilnių suplanuotas 23:55), tą pačią dieną planuojamų Trakų 701-ojo gimtadienio renginių (papildomas traukinys sostinės link pajudės 23:55) bei legendinės rugsėjo 9 d. vyksiančios Grybų šventės Varėnoje (papildomas traukinio reisas į Vilnių keleivių lauks 23:30).

Papildomi vakariniai traukinių reisai taip pat kursuos į spalio mėnesį Kaune prasidėsiančias „Eurolygos” varžybas.

LTG Link informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka