LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ viename populiariausių traukinių maršrutų Vilnius–Klaipėda–Vilnius siūlo keliauti pigiau ir įveda trečią klasę. Trečios klasės bilietas kelionei iš Vilniaus į Klaipėdą, arba atgal, kainuos tik 13,60 Eur, tai daugiau nei trečdaliu pigiau nei antros klasės bilieto kaina. Trečia klase keliauti bus galima nuo liepos 15 d., o bilietai parduodami nuo liepos 1 d.  

 Maršrutas Vilnius–Klaipėda yra vienas populiariausių traukinių maršrutų, ypatingai vasaros sezonu. Kasdien iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal atostogauti ar dirbti vyksta maždaug 2 tūkstančiai keleivių. 

 Norėdama pasiūlyti keliauti link Klaipėdos pigiau, keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ nusprendė pakeisti keleivių vežimo organizavimą būtent šiame maršrute kursuojančiuose traukinio kupe tipo keleiviniuose vagonuose. Kupe yra įrengtos šešios sėdimos vietos, todėl keliauti grupėmis bus pigiau. Tokios vietos bilietas bus pigesnis, o pritaikius, pavyzdžiui, studento nuolaidą, kelionė į Klaipėdą kainuos mažiau nei 7 Eur. Antros klasės bilieto kaina priklausomai nuo traukinio tipo kainuoja nuo 20,30 Eur, pirmos klasės bilieto kaina –  nuo 35,30 Eur. 

 „Norime suteikti kuo daugiau galimybių visiems, norintiems keliauti tvariai ir saugiai, todėl mums svarbu pasiūlyti kiekvienam ir optimalią kainą. Tikimės, kad siūlydami įsigyti pigesnius bilietus, traukiniais galės keliauti dar didesnis skaičius žmonių, o taip pat prie jūros dar šią vasarą nuvykti galės  ir tie, kas  to daryti neplanavo“, – sako „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė. 

Planuojantys kelionę į Klaipėdą, ar į Vilnių iš Klaipėdos, trečios klasės bilietus jau gali pirkti „LTG Link“ bilietų pardavimo sistemoje, pasirinkę traukinius, kuriuose numatyta trečia klasė. Jeigu nauja paslauga Vilnius-Klaipėda maršrute bus paklausi, bendrovė žada didinti bilietų pasiūlą ir užtikrinti galimybę keliauti geležinkeliais visiems norintiems. Trečia klase keliauti bus galima nuo liepos 15 d., o bilietai parduodami nuo liepos 1 d., bilietus galima pirkti čia:

https://bilietas.ltglink.lt/journeys?oStop=17&dStop=18&oDate=2024-07-15&fareClasses=BONUS_SCHEME_GROUP.ADULT,1 

LTG Link informacija ir nuotrauka